Przejdź do treści głównej

Rozporządzenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 7 marca 2017 r. w sprawie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania, wypłaty i zwrotu pomocy finansowej na realizację operacji w ramach działań prowadzonych w ramach współpracy, objętych Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujący Cię dokument:
Zobacz obowiązujące
Termin obowiązywania
od 2017-03-07

Rozporządzenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 7 marca 2017 r. w sprawie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania, wypłaty i zwrotu pomocy finansowej na realizację operacji w ramach działań prowadzonych w ramach współpracy, objętych Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym  w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”

Pliki do pobrania

Historia dokumentu

Nazwa dokumentu Obowiązujący
od do
Rozporządzenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 7 marca 2017 r. w sprawie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania, wypłaty i zwrotu pomocy finansowej na realizację operacji w ramach działań prowadzonych w ramach współpracy, objętych Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze” 2017-03-07 nadal obowiązujący
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś