Przejdź do treści głównej

Konkurs dla dzieci! My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas?


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujący Cię wynik:
Pokaż wyniki
2021-11-30 13:49

UWAGA!        

Zmiana terminu składania prac. Na Twoją pracę czekamy do 31 stycznia 2022 r.

Szanowni Państwo

mamy przyjemność zaprosić Państwo do udziału w ogólnopolskim konkursie pn. My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienia otoczenie wokół nas" organizowanym dla dzieci szkół podstawowych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy wśród ogółu społeczeństwa, uczniów, pracowników dydaktycznych, rodziców - o roli Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, jego wkładzie w rozwój ekonomiczny i społeczny sektora rybackiego i obszarów zależnych od rybactwa w Polsce.

Zadaniem uczniów będzie przygotowanie i przekazanie - zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi - pracy konkursowej, w której przedstawią jak dzięki projektom realizowanym przy wsparciu budżetu państwa i Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, zmieniło się codzienne życie i otoczenie wokół nas.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach wiekowych dla dzieci szkół podstawowych, a prace należy wysłać do 31 grudnia 2021 r.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakładce Informacja i promocja Programu Operacyjnego ,,Rybactwo i Morze" (https://www.gov.pl/web/rolnictwo/my-i-ryby)

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.


Linki zewnętrzne
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś