Przejdź do treści głównej

Projekty zrealizowane w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" - Budowa Motylarni w Jaworzu


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-11-26 10:20

Projekt pt. „Budowa motylarni przy Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej w Jaworzu” został zrealizowany przez Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej w Jaworzu

Operacja zrealizowana w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020

Celem operacji był : Rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej poprzez budowę motylarni przy Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej w Jaworzu.

Wartość dotacji:  198 900,00

Projekt obejmował budowę kopuły wraz z niezbędnymi instalacjami oraz wyposażeniem.

Motylarnia to  sferyczny, częściowo przezroczysty namiot o średnicy ok. 10 m i wysokości ok. 5 metrów. Można w nim oglądać motyle tropikalne i rodzime. Docelowo w motylarni znajdzie się kilkadziesiąt gatunków motyli z różnych stron świata. W namiocie znajduje się również unikatowa roślinność, a także klimatyzatory, które zapewniają odpowiednią temperaturę dla rozwoju motyli.

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś