Przejdź do treści głównej

II edycja ogólnopolskiego konkursu My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienia otoczenie wokół nas


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2022-12-09 08:35

Szanowni Państwo

mamy przyjemność zaprosić Państwo do udziału w II edycji ogólnopolskiego konkursu pn. "My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienia otoczenie wokół nas" organizowanym dla dzieci szkół podstawowych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy wśród ogółu społeczeństwa, uczniów, pracowników dydaktycznych, rodziców - o roli Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, jego wkładzie w rozwój ekonomiczny i społeczny sektora rybackiego i obszarów zależnych od rybactwa w Polsce.

Zadaniem uczniów będzie przygotowanie i przekazanie - zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi - pracy konkursowej, w której przedstawią jak dzięki projektom realizowanym przy wsparciu budżetu państwa i Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, zmieniło się codzienne życie i otoczenie wokół nas.

II edycja naszego konkurs organizowana jest w trzech kategoriach wiekowych dla dzieci szkół podstawowych ( klasy 1-3, klasy 4-6, klasy 7-8).

Konkurs trwa od 21 listopada 2022 r. do 3 marca 2023 r.


Spośród nadesłanych prac konkursowych wybranych zostanie po 3 najlepsze w każdej kategorii wiekowej. Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dyplomy, zaś pozostali – wyróżnienia i dyplomy

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo w regulaminie konkursu na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakładce Informacja i promocja PO RYBY (https://www.gov.pl/web/rolnictwo/Konkurs-myiryby).


Wszelkie dodatkowe pytania można kierować na adres: MyiRYBY@minrol.gov.pl.


Plakat
Plakat

Linki zewnętrzne
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś