Przejdź do treści głównej

Kolejne działania na Śląsku wsparte środkami z PO RYBY 2014-2020


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-07-02 11:29

W czerwcu br. Samorząd Województwa Śląskiego zakończył weryfikację wniosków o dofinansowanie składanych w ramach trzech naborów przeznaczonych dla osób prowadzących działalność gospodarczą w ramach branży rybackiej jak i poza nią. Dzięki wsparciu z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego przedsiębiorcy z terenu województwa śląskiego będą mogli rozwijać prowadzone przez siebie działalności poprzez zakup niezbędnego sprzętu, w tym maszyn, a także wykonanie prac budowlanych.

Łączna kwota dofinansowania dla 8 zawartych umów z PO RYBY 2014-2020 to 1 638 949,00 zł. Środki trafią do beneficjentów za pośrednictwem Lokalnej Grupy Rybackiej Bielska Kraina oraz Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Jurajska Ryba”.

Nabory były realizowane w ramach działania podnoszenie wartości produktów, tworzenie miejsc pracy, zachęcanie młodych ludzi i propagowanie innowacji na wszystkich etapach łańcucha dostaw produktów w sektorze rybołówstwa i akwakultury oraz wspieranie różnicowania działalności w ramach rybołówstwa przemysłowego i poza nim, wspieranie uczenia się przez całe życie i tworzenie miejsc pracy na obszarach rybackich i obszarach akwakultury.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś