Przejdź do treści głównej

Projekty zrealizowane w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" - Doposażenie Przychodni Weterynaryjnej w Jaworzu


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-10-01 14:08

Projekt „Doposażenie Przychodni Weterynaryjnej w Jaworzu” został zrealizowany przez osobę fizyczną prowadzacą działalność gospodarczą. Projekt miał na celu rozwijanie działalności gospodarczej służącej rozwojowi obszarów rybackich i obszarów akwakultury.

Operacja zrealizowana w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

Wartość projektu: 186 392,00 zł

Dzięki doposażeniu przychodni weterynaryjnej i zwiększeniu zatrudnienia nastąpił rozwój działalności oraz wzrost atrakcyjności danego obszaru. Odpowiednio zaprojektowany budynek oraz zakup specjalistycznego sprzętu pozwolił na świadczenie wysokiej jakości usług dla mieszkańców z terenu gminy.

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś