Przejdź do treści głównej

Projekty zrealizowane w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" - "Rybaczówka" w Kaniowie


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-08-05 14:00

Projekt "Budowa „Rybaczówki” jako obiektu promującego turystyczno – rekreacyjne walory wędkarstwa na obszarze LSR" został zrealizowany przez Stowarzyszenie Wędkarskie „Kaniowski Karp Królewski” im. Adolfa Gascha z siedzibą w sołectwie Kaniów.

Operacja zrealizowana w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

Wartość projektu: 150 000,00 zł

Wybudowanie obiektu wpłynęło na zwiększenie atrakcyjności terenów Lokalnej Grupy Rybackiej Bielska Kraina i propagowanie wędkarstwa jako formy spędzania wolnego czasu, a także podejmowanie działań mających na celu ochronę środowiska naturalnego, zachowanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego związanego z rybactwem.

W budynku znajduje się sala spotkań, zaplecze socjalne, biuro i pomieszczenie gospodarcze. Znalazło się również miejsce na upamiętnienie Adolfa Gascha – hodowcy kaniowskiego karpia, praktyka i teoretyka rybactwa, autora fachowych artykułów i podręczników. Powierzchnia zabudowy obejmuje 96m² a kubatura – 224m³. Przyległy teren został wybrukowany, postawiono latarnie, ławki i stoły, teren ogrodzono.

Więcej informacji pod adresem: strona internetowa projektu

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś