Przejdź do treści głównej

Projekty zrealizowane w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" - GMINA LELÓW


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-06-29 10:42

Projekt Gminy Lelów, pt. „Zagospodarowanie terenu przy zbiorniku wodnym w Lelowie”, operacja w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

Wartość projektu: 195 500 zł

Projekt zagospodarowania terenu nad zbiornikiem wodnym w Lelowie miał na celu poprawę walorów funkcjonalnych i estetycznych istniejącego zagospodarowania. Wyregulowana została linia brzegowa oraz stworzono niewielką plażę. Pojawiły się ciągi pieszo-rowerowe. Utworzone zostały elementy małej architektury takie jak ławki, kosze na śmieci, stanowiska grillowe/ogniskowe, toalety leśne oraz altany, które swoją aranżacją wpisują się w naturalne otoczenie, gdyż wykonane zostały z ekologicznych materiałów. W ramach projektu zakupione zostało wyposażenie placu zabaw tj. sprężynowiec lisek , zestaw ze zjeżdżalnią, piaskownica, karuzela, huśtawka.

Dzięki zagospodarowaniu terenu, zbiornik wodny w Lelowie stał się ważnym obiektem turystycznym w Gminie Lelów. Mieszkańcy i turyści zyskali wspaniałe miejsce zarówno do odpoczynku i aktywnego spędzania czasu w ciepłe letnie dni

Więcej informacji pod adresem: strona internetowa projektu


Zagospodarowanie terenu przy zbiorniku wodnym w Lelowie
Zagospodarowanie terenu przy zbiorniku wodnym w Lelowie
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś