Przejdź do treści głównej

„Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego"


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2021-02-26 09:17

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi serdecznie zaprasza do zapoznania się z najnowszą publikacją – przewodnikiem pt. „Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego".

 Publikacja pokazuje ciekawe zakątki naszego kraju, prowadzi do miejsc, które stały się atrakcyjniejsze dzięki inwestycjom zrealizowanym z wykorzystaniem środków z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze". Znajdziecie ją Państwo w Aktualnościach na stronie głównej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, jak również w zakładce Informacja i Promocja PO RYBY 2014-2020. Bezpośredni link Przewodnik "Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego".

Przewodnik „Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego" to również 50 filmów, które sukcesywnie są publikowane na kanale MRiRW w serwisie YouTube.

Filmy przedstawiają każdy z projektów oraz miejsca, w których nasi bohaterowie skorzystali ze środków pozyskanych z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

Zapraszamy do lektury i oglądania.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś